KONST / Litografier / Litografi 12872057
nr 1287 2057
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, PT. Signerad, daterad 1950. Motivet: 30x52 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:44:52
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér